Івелсі

Наша компанія представляє Вам серію інноваційних світильників LED-камінь® для використання в сфері ландшафтного дизайну. Сяючі вироби ІВЕЛСІ відкривають нові горизонти використання світлових рішень в ландшафтному дизайні. Простоту застосування забезпечує пропонований нами асортимент з найбільш часто зустрічаючихся зразків бордюрів і тротуарної плитки різної форми, товщини і кольору. Сяючі вироби повторюють форму і розміри бруківки і монтуються безпосередньо в поверхню доріжок. Також в асортименті є колони, пірамідки, камені для стін, декоративні фігурки.

Детально сфери застосування LED-каменів® описані тут.

 

Красиво і естетично

Світло в  LED-камінях® поширюється всередині рівномірно по всьому об'єму виробів з красивим текстурованим малюнком, при цьому не видно точок від діодів. Технологічні характеристики світлодіодів відкривають нам широкі можливості для випуску елементів з багатобарвним освітленням і різними режимами яскравості.

Широкий асортимент

У нас представлені світильники самих різних популярних форм і розмірів, які можуть бути виготовлені: будь-якої форми під замовлення клієнта у вигляді тротуарної плитки, бордюрів, фігурок, стовпчиків, вазонів, дикого каменю і т. п .; З освітленням різними моно-кольорами або RGB; Різної яскравості (або з керуванням яскравістю).

Надійно і практично
 • ​LED-камні® витримують вагові навантаження  2.5 тонни при товщині 60 мм (міцність виробу = 8.3МПа, що вище високоміцного бетону).
 • LED-камні® стійкі до зносу, стирання і легко очищаються від різноманітних забруднень за допомогою звичайних миючих засобів і з застосуванням звичайного прибирального інвентарю
 • Стійкі до впливу води / вологи / льоду і впливу хімічних сполук, солей. IP-Рейтинг: IP68 (можливе застосування під водою).
 • LED-камні® стійкі до сонячного випромінювання (не змінюють колір і не бояться УФ-випромінювання). Робоча температура: від -40˚C до + 60˚C.
Простота монтажу

Монтаж можливо виконати самостійно, використовуючи інструкції і рекомендації фахівців ІВЕЛСІ. Ми допоможемо Вам розрахувати перетин кабелів, підібрати необхідні блоки живлення і контролери, монтажні матеріали та інструмент. Використання низької напруги 12 - 24V забезпечує високий рівень пожежо- та електробезпеки при експлуатації.

Застосування LED-каменів

Формою і розмірами світильники повторюють будівельні елементи (цеглу, плитку, тротуарні блоки), що дозволяє вбудовувати світлові камені в будь-який конструктивний елемент.

Це ідеальний вибір для декорування і освітлення прибудинкових територій, фонтанів, ставків і басейнів, доріжок парків і скверів, автодоріг і парковок.

LED-камінь® - унікальна пропозиція по світлодіодним світильникам для ландшафтного освітлення, які виконані в формі тротуарної бруківки, натурального каміння і декоративних виробів будь-якої форми.

Освітлення тротуарів

Вироби LED-камінь® отримали поширення для підсвічування пішохідних і автомобільних доріжок, майданчиків, ступенів тощо. Використання світлодіодної бруківки дозволяє звести до мінімуму або відмовитися від установки окремо розташованих джерел світла, створюючи гармонію в дизайні.

Світильники LedStone використовуються для позначення напрямку руху на автомобільних доріжках і паркових стежках.

Підсвічування в садах і парках

Експлуатаційні характеристики LED-каменів® ІВЕЛСІ і різноманітність форм дозволяє знайти оптимальні рішення для підсвічування альпійських гірок, окремих рослин і дерев. Практично виглядають елементи підсвічування на вершинах колон парканів та огорож, в'їзних воріт або хвіртки.

Ми можемо виготовити LED-камінь® у вигляді фігурок, наприклад, будиночків, грибочків, черепашок, равликів, гномиків, ангелів та ін. Ваша креативна ідея - наша професійна реалізація!

 

Підсвічування у воді

LED-камінь® має абсолютну герметичність, що дозволяє використовувати їх для підсвічування фонтанів, басейнів і штучних ставків. Камені, що світяться вбудовуються в стіни і дно басейну або фонтану, створюючи м'яке підсвічування.

Напруга LED-каменів® складає всього 12 або 24 В, що дозволяє з повною безпекою для життя і здоров'я використовувати їх в середовищах з високою вологістю і при різних кліматичних умовах.

Монтаж в стіни

Сяючі LED-камені® використовують для освітлення стін і парканів, щоб підсвітити виступи, парапети, виділити входи або повороти стін, підсвітити колони, елементи монтуються безпосередньо в стіну.

Світильники ІВЕЛСІ LED-камінь® виготовляються за формою і розмірами, які збігаються з основними будівельними та оздоблювальними деталями, і можуть бути вмонтовані в будь-яку кладку.

 

 

Вироби LED-каміння на заказ

В асортименті ІВЕЛСІ є світильники, що застосовуються не тільки на вулиці, але і для дизайну внутрішніх приміщень, висвітлюючи конструктивні елементи інтер'єру: оформлення внутрішніх перегородок, барних стійок, освітлення ванних кімнат і басейнів, підсвічування інтер'єрних статуй і композицій, оформлення підсвічування в лазнях і парних.

LED-дерево

Поєднання теплих тонів підсвічування діодами з натуральним деревом в нашому виконанні вкаже Вам нові горизонти для реалізації своїх фантазій виконання внутрішнього інтер'єру та рішень в дизайні поза приміщеннями.

"Це краще один раз побачити ..."

 

LED-камені

LED-камені® в асортименті

Приклади робіт представлені тут.


Хочете зробити замовлення або є питання?

 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути

Світильники

Грунтові, для басейнів, RGB прожектори і декоративні світильники для освітлення доріжок.


Хочете зробити замовлення або є питання?

 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути

Допоміжна продукція

Блоки живлення

Контролери, диммери

Кабелю і з'єднувачі

Підігрів тротуарів

Полімер-бетон


Хочете зробити замовлення або є питання?

 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути


 • Переглянути

Остерігайтеся підробок!

Наш досвід роботи зі світильниками для агресивного середовища (птахівництво, підприємства харчової промисловості, шахти, ГЗК Кривого Рогу) і нізковольтних систем дозволяє нам застосувати наш досвід на інших виробах, що виробляються нашою компанією.

На ринку представлений асортимент виробів, подібних за функціональним призначенням світильників серії LED-камені® ІВЕЛСІ, які можуть також називатися: LED тротуарна плитка, LED бруківка, LED-stone, світлодіодна плитка, світлодіодна бруківка, світлодіодні камені, камені що світяться, штучний ЛЕД камінь, світлові доріжки, ландшафтний камінь, камінь для ландшафтного дизайну, ландшафтні світильники, ландшафтний світлодіодний світильник, світильник для ландшафтного освітлення, світильники садові, садово-паркові світильники, грунтові світильники, тощо.

Як же відрізнити якісний світлодіодний світильник для тротуарів і ландшафтного дизайну від його кустарного конкурента? Ми рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

Контакти

Компанія «ІВЕЛСІ» є виробником промислового світлодіодного освітлення і дистриб'ютором торгових марок «NLCO», Інтелтек (ITW), «Electrum», «Maxus» і ЕВРОСВІТЛА.

м. Київ, вул. Волоська, 42, індекс: 04070

м. Дніпропетровськ, вул. Теплична, 27С, офіс 212, індекс: 52005

м. Київ, вул. Волоська, 42, індекс: 04070

Телефони

+38(093)170-12-67 +38(050)458-39-79 +38(067)826-13-04 +38(044)393-09-53
Киев
Днепропетровск